Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.

Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.

Διεύθυνση: No.24, η τέταρτη βιομηχανική ζώνη, HouTing οδός, ShaJingTown, BaoAnDistrict, ShenZhen, Κίνα
Εργοστάσιο: Νο 32, 2$ος δρόμος Luxi, Xixi οδός, πόλη Liaobu, Dongguan, Κίνα.
Χρόνο εργασίας: 8:00-20:00 (ώρα Πεκίνου)
Φαξ: 0086-755-33850799
Επαφές : Ms. Ida Ray (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) Τελευταία Είσοδος: ώρες 59 minuts πριν
Τίτλος εργασίας : Foreign trade manager
Τηλέφωνο : +86 136 88812260
WHATSAPP : 0086 136 88812260
Skype : idaidahappy
E-mail : ida@powerworld-e.com
Επαφές : Mr. Ban Pan (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) Τελευταία Είσοδος: ώρες 59 minuts πριν
Τίτλος εργασίας : Sales manager
Τηλέφωνο : 0086159 7602 4105
WHATSAPP : 0086159 7602 4105
E-mail : ban@powerworld-e.com
Επαφές : Ms. Lydia Xie (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) Τελευταία Είσοδος: ώρες 59 minuts πριν
Τίτλος εργασίας : sales manager
Τηλέφωνο : 0086 13046826676
WHATSAPP : 0086 13046826676
E-mail : lydia@powerworld-e.com
Επαφές : Mr. Brady Peng (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) Τελευταία Είσοδος: ώρες 59 minuts πριν
Τίτλος εργασίας : sales manager
Τηλέφωνο : 0086 15820664970
WHATSAPP : 0086 15820664970
E-mail : brady@powerworld-e.com
Επαφές : Mr. Albert Yang (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) Τελευταία Είσοδος: ώρες 59 minuts πριν
Τίτλος εργασίας : sales manager
Τηλέφωνο : 008613926892291
WHATSAPP : 008613926892291
E-mail : albert@powerworld-e.com
Επαφές : Mr. Steven Tang (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) Τελευταία Είσοδος: ώρες 59 minuts πριν
Τίτλος εργασίας : sales manager
Τηλέφωνο : 0086-18825596025
WHATSAPP : 0086-18825596025
E-mail : steven@powerworld-e.com
Επαφές : Ms. Enya (Shenzhen Power World New Energy Technology Co., Ltd.) Τελευταία Είσοδος: ώρες 59 minuts πριν
Τίτλος εργασίας : Sales Manager
Τηλέφωνο : 008615112675010
E-mail : enya@powerworld-e.com
Προμηθευτής επαφών
Γλώσσα αλλαγής

Select Language